

Browse Our Soaps
-
Sold out
Avocado Mud Soap
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Bentonite Clay Soap
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Coconut Milk Shampoo Bar
Regular price From $7.65 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Coconut Milk Soap
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Coffee Scrub Soap
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Coffee Shampoo Bar
Regular price From $8.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Detox Face Soap
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $7.50 USDSold out -
Sold out
Goat Milk Soap
Regular price From $8.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Oatmeal Soap with Shea Butter
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Rhassoul Clay Soap
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $7.50 USDSold out -
Sold out
Rose Clay Soap
Regular price From $8.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $8.00 USDSold out -
Sold out
Simple Soap
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Super Scrub Soap
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
The Exfoliator
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
The Grit Soap
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Triple Butter Soap
Regular price From $8.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Wild Maine Blueberry Soap
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Winter Scrub Soap
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Clay Soap Set
Regular price $22.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Exfoliating Soap Set
Regular price $22.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Most Moisturizing Soap Set
Regular price $22.50 USDRegular priceUnit price / perSold out